Hizmetlerimiz

Müşteri Panelinden veya E-Mail üzerinden 7/24 Telefon ile Destek Hattından (0850 441 20 34) Hafta içi Sabah 9:00-19:00 Saatleri arasında destek, yardım taleplerini iletebilirsiniz.

01 — kurumsal bakım

Sunucu , ofis bilgisayarları ve teknik cihazların desteğini sağladığımız ve en çok tercih edilen hizmet türü olan Bakım Anlaşmaları ile firmaların en önemli ihtiyacı olan IT desteği ihtiyacını karşılamaktayız.

Kurumsal Bakım Hizmeti Alan Müşterilerimizden Bazıları…

02 — Uzaktan Erişim ile Destek Hizmeti

Sunucu veya ağ (network) sistemlerinde oluşan problemler ya da bu sistemler için alınmak istenen teknik destek, internet üzerinden, uzaktan erişim (remote access) yoluyla sağlanır. Bunun için ücretli veya ücretsiz yazılımlar kullanılarak kullanıcı desteği tarafımızca sağlanmaktadır.

03 — Periyodik Destek ve Bakım

Bu bakım hizmetini alan müşterilere, sözleşme kapsamındaki ürünler için, sözleşmede belirlenen aralıklarda genel bakım hizmeti verilir. Periyodik bakım sırasında cihazların kontrolleri yapılır, varsa arızalar giderilerek, fiziksel bağlantıları kontrol edilir. Bu sayede arızaya sebep olabilecek durumların önüne geçilmiş ve performansın korunarak iş devamlılığı sağlanmış olur.

04 — Yerinde Destek Hizmeti

Müşterilerin sorunlarına, sözleşme koşulları çerçevesinde, yerinde destek verilir. Sorun giderilerek, talep yerine getirilmiş olur. Servis talep edilmesi durumunda saat 15:00’a kadar yapılan talepler aynı iş günü içerisinde, 15:00’dan sonra yapılan servis talepleri ertesi iş günü karşılanmaktadır.

05 — Sistem Destek ve Kurulum Hizmeti

Microsoft tabanlı işletim sistemleri, güvenlik açıklarının kapatılması ve virüs saldırılarına karşı geliştirilen diğer ürünlerin kurulum ve kurulum öncesi danışmanlık hizmetlerini vermektedir. Konularında uzman sertifikalı sistem mühendislerimiz tarafından garantili kurulum hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

06 — Taşınma

Müşterinin bünyesinde kullanılan cihaz ve işletim sistemlerinin kurulumu, yenilenmesi, güvenli taşınmasını ve gerektiğinde yeniden kurulumu hizmetlerini sağlamaktadır, CHC Bilişim, müşterileri için cihaz ve işletim sistemi yenilemelerinde iş sürekliliğinin aksamaması ve bilgi kaybına neden olmaması için oluşabilecek aksaklıklara karşı önceden gerekli plan ve projeyi yapar, plan dahilinde gerekli yenileme, kurulum ve taşınma işlemleri gerçekleştirilir.

07 — Çağrı Başı Servis Hizmeti

Çağrı Başı Servis Hizmetimiz müşterilerimiz tarafından telefon, e-mail veya ticket sistemi üzerinden arızalarını servis merkezimize ulaştırmaları ve servis merkezimizin de konunun uzmanı servis elemanını servise yönlendirmesi hizmetidir

Web sitemiz, esas olarak 3. taraf hizmetlerinden gelen çerezleri kullanmaktadır. Gizlilik Tercihlerinizi tanımlayın ve / veya çerezleri kullanmamızı kabul edin.
Gizlilik Seçenekleri